Gizlilik İlkeleri

AKADEMİTV internet sitesinde paylaştığınız kişisel verileriniz, öncelikle istemlerinizin yerine getirilmesi ve ardından size daha iyi hizmet verebilmek maksadıyla kullanılır. AKADEMİTV internet sitesinde paylaşmış olmanız halinde adınız ve soyadınız ve e-posta adresiniz gibi şahsi verileriniz veri tabanımıza kaydedilir ve AKADEMİTV’nin (“AKADEMİTV”) gizlilik politikasına uygun olarak korunur. Şahsi bilgileriniz sadece sizin tarafınızdan paylaşılmak koşuluyla kayıt altına alınır. Şahsi bilgilerinizi paylaşmanız ve bu duruma izin vermeniz durumunda, bilgileriniz, Şirketimizin pazarlama etkinlikleri çerçevesinde müşteri ilişkileri yönetiminde ve pazarlama etkinlikleri gibi sebeplerle kullanılır. Fakat bilgilerinizin sonrasında pazarlama ve diğer etkinlikler sebebiyle işlenmesini istememeniz halinde 444 50 65 numaralı telefondan  AKADEMİTV Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek bilgilerinizi silinmesini isteyebilirsiniz.2. AKADEMİTV kullanıcılar tarafından paylaşılan bilgilerin güvenliğinin sağlanmasıyla beraber gizliliğinin korunması için en üst düzeyde özeni göstermekte, gerekli tüm tedbirleri almakta ve bu bilgileri, azami güvenlik altında saklamaktadır.

 

AKADEMİTV, kullanıcılar tarafından paylaşılan bilgileri, ilgili mevzuata ve Şirket politikalarına uygun şekilde ve üstte belirtilen koşullarda saklar ve işler.
AKADEMİTV bünyesinde bulundurduğu tüm personelin de gizlilik politikasına uygun hareket etmeleri ve bu konuya ilişkin gerekli duyarlılığı göstermesini temin etmek amacıyla gereken tedbirleri almaktadır.5. İşbu politikada bulunan taahhütler AKADEMİTV’nin internet sitesi yoluyla sunulan bilgiler açısından geçerlidir. Bu sitede, başka internet sitelerine bağlantı (link) verilmesi halinde, bağlantı (link) verilen internet sitelerinin gizlilik prensipleri ve kullanım koşulları geçerli olmakla birlikte ilgili internet sitelerinin ziyaret edilmesi sebebiyle doğabilecek zararlardan AKADEMİTV mesul değildir.6. AKADEMİTV, gizlilik politikasına ilişkin prensiplerin, güncel tutulması, ilgili mevzuata uygun hale getirilmesi ve Şirket politikaları açısından revize edilmesi kapsamında bu politikada belirtilen ve düzenlenen konuları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.